Blackjack’te Para Kazanma Taktikleri

Blackjack’te Para Kazanma Taktikleri

Blackjack zeka oyunları arasında yer almıyor. Ama yine de kazanmak için bazı taktikler uygulamanız gerekiyor ve kıvrak bir zeka bu oyun içinde şart. Oyunun asıl noktası kartları saymaktan geçiyor. Pokerde de aynı yöntem geçerlidir. Ancak poker daha fazla kartla oynandığı için pokerde daha dikkatli olmak ve daha akılcı davranmak gerektiğini söyleyebilmek mümkün. Özellikle 21 blackjack de ve blackjack genel oyunlarında zamanında gerçekleştirecek olduğunuz taktikler sayesinde kasanızı doldurabilirsiniz. Bunun için bazı sistemlerde bulunuyor.

  1. Paroli sistemi

Blackjack’te en basit stratejilerden biri bu sistemdir. Herkes tarafından kolayca anlaşılan sistem belli bir üst limiti ulaşana kadar kazandıkça bahsi ikiye katlamayı içermektedir. Limitinize ulaştığınızda ise en baştan tekrar başlamanız gerekir. Kısa sürede büyük para kazanma imkanı sağlayabileceğiniz bu sistemin elbette ki bazı püf noktaları bulunuyor.

  1. Martingale sistemi

Bu sistem genellikle oyun hakkında biraz olsun bilgiye sahip olanların bildiği bir sistemdir. Sistemin temel prensibine göre kaybedilen her elden sonra bahis miktarını iki kat arttırmak gerekiyor. Kazanınca ise başa dönüyorsunuz. Martingale sistemi uygulandığında eğer oyunda yavaş yavaş kazanmayı istiyorsanız uygulamanız gereken en favori sistem bu sistemdir.

  1. Parlay sistemi

Blackjack’de risk almayı sevenler için ve hızlı bir şekilde yüksek miktarlar kazanmak isteyenler için parlay sistemi gerekir. Martingale sistemine benzerlik gösterse de başa dönme sürekliliği bulunmamaktadır. Üst sınır baştan belirlenmektedir ve bu şekilde risk alarak oyun oynama sistemi kafanıza yatıyorsa uygulamanız mümkün olur. Bu sistem dışında blackjack’te kart sayma 1-3-2-6 sistemi, d’alembert sistemi gibi kazandırma sistemleri bulunuyor.